ATT Maaşları Güncel

İlk bakışta oldukça basit bir iş olarak görülmesine karşın hayat kurtarma özelliği gibi çok önemli bir fonksiyonu yerine getirdiği için oldukça önemli bir meslek olduğu söylenebilir. Bu mesleği yapan kişilerin her zaman soğukkanlı davranarak hızlı ve doğru bir şekilde karar alma becerisine sahip olmaları gerekmektedir. Ayrıca Acil Tıp Teknisyenleri esnek bir çalışma sistemine tabi bulunmaktadırlar. Zaman zaman gece nöbetlerinde de çalışabilmektedirler. Att maaşları kişilerin eğitim durumları, kamu ve özel alanlarda çalışma gibi koşullara göre değişikli gösterebilmektedir. Okumaya devam et ATT Maaşları Güncel

12 Binden Fazla Sağlık Ataması Yapılacak, Beklentiler Mayıs 2017

Sağlık Bakanı tarafından yapılan 2 ay içerisinde atama yapılacak duyurusu üzerine gözler Mayıs ayına çevrildi. Zira yapılan açıklama Şubat ayının sonunda yapıldı. Dolayısıyla Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın ifade ettiği 12 bin 500 sağlık personeli atamasının Mayıs ayı içerisinde gerçekleşmesi olası bir durum.

Sağlık alımlarında her ne kadar farklı alanlarda atamalar gerçekleşse de ağırlıklı olarak hemşire ve sağlık teknisyeni ataması yapıldığı son atamalarda da ön plana çıktı.

Sağlık Bakanlığı’nın atama ilanını açıklamasını bekleyenler özellikle sosyal medya üzerinden atama isteklerini çeşitli şekillerde duyurmaya başladı. #sağlıkataması #MayıstaBüyükAtama #Mayıs Sağlık ataması gibi etiketlerle yapılan duyurularla atamaya dikkat çekilmek isteniyor.